Použitie

1) Konštrukcia výrobných liniek pre ľahkú mechanickú, alebo elektrotechnickú montáž

1) Konštrukcia výrobných liniek pre ľahkú mechanickú, alebo elektrotechnickú montáž

Trubkový systém je inovatívny konštrukčný systém, z ktorého možno pri nízkych nákladoch a iba za pomoci metra, karbobrúsky, imbusového kľúča a ručnej uťahovačky skrutiek postaviť montážnu linku rozmanitých tvarov, presne podľa potreby. Linka môže byť buď na pevných nožičkách, alebo aj mobilná na kolieskach, aby ju bolo možné jednoducho a rýchlo zmontovať, demontovať a upravovať v krátkom čase, podľa okamžitej potreby výrobných plánov a objednávok od zákazníkov. Neposlednou výhodou je aj vysoká mobilita a nízke náklady na prepravu pri potrebe presťahovania linky do iných výrobných hál vzdialených stovky kilometrov.

2) Výroba manipulačných prostriedkov a vozíkov

2) Výroba manipulačných prostriedkov a vozíkov

Už nemusíte prehliadať desiatky web stránok kým nájdete vhodné riešenie pre presun materiálu, náradia a iných bremien v rámci výrobných a skladových priestorov. Stačí iba náš trubkový systém a postavíte si za nízku cenu vlastné manipulačné vozíky, presne podľa vašich okamžitých potrieb. A keď už ich nebudete potrebovať, na odloženie nie je potrebný skladovací priestor o ploche veľa metrov štvorcových. Lebo po rozobratí vozíka jeho konštrukčný materiál nezaberie ani desatinu plochy oproti tomu, keď bol vozík zmontovaný.

3) Konštrukcia vnútro-linkových dopravníkových a skladovacích regálov

3) Konštrukcia vnútro-linkových dopravníkových a skladovacích regálov

Je všeobecne známe, že príčinou hlavy bôľu majstrov, vedúcich výrob a výrobných riaditeľov je chaotické a neprehľadné operatívne skladovanie materiálu vo výrobných priestoroch. Máme pre Vás riešenie. Nemusíte hľadať drahých externých logistických špecialistov. Stačia šikovní ľudia – vaši kolegova, ktorí sami, alebo s našou pomocou, podľa vlastných skúseností a predstáv postavia s použitím trubkového systému vnútro-linkový dopravníkový a regálový systém, ktorý zviditeľní množstvo skladovaného materiálu, vnútro-linkové toky materiálu, polovýrobkov a hotových výrobkov pri minimálnych nákladoch na vnútro-linkový logistický personál.

4) Trubkový systém je aj pre domácich majstrov

4) Trubkový systém je aj pre domácich majstrov

Máte malú dielňu a v nej veľký neporiadok? Za lacný peniaz si urobíte účelný regál na náradie, úsporný držiak na zavesenie bicykla a iných vecí o ktoré ste sa potkýnali v dielni. A zistíte, že máte dosť miesta na majstrovanie.
Píli Vám manželka uši, že na balkóne by chcela mať kvety, vešiak na sušenie prádla aj stolík a stoličku pre posedenie pri káve, napriek tomu, že balkón má iba tri metre štvorcové? Nevadí trubkový systém vám pomôže, lebo to všetko môžete z neho vyrobiť za nízku cenu a rýchlo; sklápací stolík aj stoličku, jednoducho zmontovateľný a demontovateľný sušiak na prádlo, ale aj na mieru regály pre črepníky s kvetmi.
Alebo radi posilňujete? Vyrobte si vlastnú lavičku a držiaky na náradie, na vašu mieru a podľa vašich predstáv.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie